Soru:
Betaflight Configurator ve Blackbox Explorer'ı nereden indirebiliriz?
sempaiscuba
2020-04-24 15:09:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

FPV ile uçma konusunda biraz deneyim kazanmak için eski bir dörtlü elime aldım. Quad'in markasından veya modelinden emin değilim - bir etiketi yok gibi görünüyor. Kurulum ve kullanım için bazı basılı talimatlarla birlikte geliyor, ancak bunlar güncel değil gibi görünüyor.

Talimatlar Betaflight Configurator ve Blackbox'a ihtiyacım olduğunu söylüyor Explorer ve bunların Chrome Web Mağazası'ndan indirilmesi gerektiğini. Ancak, bu uygulamalar Chrome Web Mağazası'nda bulunmuyor.

Birkaç Google aramasından sonra, Google'ın tüm Chrome Uygulamaları için desteği geri çekeceklerini duyurmasının ardından bunların kaldırıldıklarını fark ettim. Ayrıca Betaflight'ın Chrome Web Mağazası'ndan kaldırılacak olanların yerine bağımsız uygulamalar geliştireceğine dair bir duyuru da buldum. Ne yazık ki, bu duyurular yeni bağımsız uygulamaların nereden kullanılabileceğini belirtmiyor.

Şimdi, araştırdım ve ' Betaflight Configurator adında uygulamalar sunan birkaç site buldum. em> 've' Blackbox Explorer ', ancak hiçbiri resmi indirme siteleri gibi görünmüyor (ve birkaçı, bağlantıları tıkladığımda güvenlik uyarılarını tetikliyor). Bunun yanı sıra, güvenilir bir kaynaktan gelmedikçe bugünlerde yazılım indirmememiz gerektiğini herkes biliyor.


Yani sorum basit.

' Betaflight Configurator ' ve ' Blackbox Explorer ' için resmi indirme sitesi nerede?

Betaflight'ı indirdikten sonra, sol taraftaki beta uçuş açılış sayfasında önerilen tüm sürücüleri, özellikle STM sürücülerini de yüklediğinizden emin olun.
Iki yanıtlar:
Kralc
2020-04-24 15:16:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Betaflight yazılımı Betaflight GitHub sayfalarından edinilebilir. Bunlar, önceden derlenmiş ikili dosyaları veya kendiniz derlemeyi tercih ederseniz kaynak kodunu indirme seçeneği sunar.

ctzsnooze
2020-04-29 11:30:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mutlak en son sürümler Betaflight Github'da mevcuttur:

Betaflight Configurator geceleri

Betaflight Blackbox Explorer geceleriBu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 4.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...